Sprzedaż hurtowa

Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie od godziny 8 do 18.

Realizujemy wysyłki codziennie z naszego magazynu centralnego za pośrednictwem firm kurierskich. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć towar w dowolne miejsce w Polsce w ciągu 24 godzin!

Export sales

Kuba Sierzchała
angielskifrancuskiczeski
Wiceprezes
tel. +48 602 665 340
Mail: kuba@celkar.pl
Radosław Zając
angielskihiszpański
Export Manager West
tel. +48 785 555 905
Mail: radoslaw.zajac@celkar.pl

Skype: rzajac.celkar

Roman Potapchuk
rosyjskiukraiński
Export Manager East
tel. +48 785 031 305
Mail: roman.potapchuk@celkar.pl

Skype: rpotapchuk.celkar

Piotr Wawrzyński
rosyjskiukraińskilitewskiłotewski
Export Sales Representative
tel. +48 664 772 476
Mail: piotr.wawrzynski@celkar.pl

Skype: pwawrzynski.celkar

Jacek Feldman
angielskiczeski
Senior Export Sales Representative
tel. +48 602 681 299
Mail: jacek.feldman@celkar.pl

Skype: jfeldman.celkar

Ivan Potapchuk
rosyjskiukraiński
Export Sales Representative
tel. +48 785 054 673
Mail: ivan.potapchuk@celkar.pl

Skype: ipotapchuk.celkar

Giuseppe Manente
angielskiwłoski
Export Sales Representative
tel. +48 602 681 853
Mail: giuseppe.manente@celkar.pl

Skype: live:giuseppe.manente

Mihailo Jakovljevic
serbskiangielski
Export Sales Representative
tel. +48 785 053 190
Mail: mihailo.jakovljevic@celkar.pl

Skype: mjakovljevic.celkar

Roman Dem’yanenko
rosyjskiukraiński
Export Sales Representative
tel. +48 785 054 801
Mail: roman.demyanenko@celkar.pl

Skype: roman.demyanenko.celkar

Jakub Graca
angielskiniemiecki
Export Sales Representative
tel. +48 785 057 125
Mail: jakub.graca@celkar.pl

Skype: jgraca.celkar

Anna Flak
angielskiniemiecki
Export sales representative
tel. +48 785 195 905
Mail: anna.flak@celkar.pl

Skype: aflak.celkar

Damian Kłyż
włoskihiszpański
Export sales representative
tel. +48 785 031 023
Mail: damian.klyz@celkar.pl

Skype: damian.klyz.celkar

Aneta Stepaniuk
włoski
Export sales representative
tel. +48 785 054 975
Mail: aneta.stepaniuk@celkar.pl

Skype: live:aneta.stepaniuk

Celkar Sp. z o.o.
ul. Podłęska 25
32-005 Niepołomice
Poland
NIP: 6792691789

Facebook Celkar Google Plus Celkar Celkar kanał Youtube

Tel: +48 12 312 90 10
Tel: +48 12 341 60 30
e-mail: info@celkar.pl