Telefon: +48 12 312 90 10

Telefon: +48 12 341 60 30

E-mail: info@celkar.pl

Firma Celkar, to przedsiębiorstwo zajmujące się importem i sprzedażą części samochodowych, przede wszystkim do aut włoskich (Fiat, Fiat Professional, Iveco, Alfa Romeo). Jest to firma o kapitale polskim, rodzinna, która istnieje na rynku niemal 20 lat. Obecnie nasza siedziba znajduje się w strefie ekonomicznej w podkrakowskich Niepołomicach, gdzie w 2013 roku oddaliśmy do użytkowania centrum logistyczne o powierzchni 4000 m2 i budynek biurowy 1000 m2. Zatrudniamy ponad 60 pracowników, chociaż z roku na rok ta liczba dynamicznie wzrasta.

Nasza sprzedaż obejmuje większość części mechanicznych do najpopularniejszych modeli Fiat i Iveco, przy czym plany rozwoju firmy obejmują nowe marki i grupy produktowe.

Jesteśmy hurtownią, która zaopatruje dystrybutorów, sklepy i warsztaty. W każdym większym mieście w Polsce mamy regionalnego dystrybutora, dodatkowo już ponad 50% naszych obrotów to sprzedaż eksportowa, którą w tym momencie prowadzimy do 25 krajów- Unii Europejskiej, krajów Europy Wschodniej a także krajów Afryki czy Bliskiego Wschodu.

Comments are closed.