Telefon: +48 12 312 90 10

Telefon: +48 12 341 60 30

E-mail: info@celkar.pl

Firma Celkar, to przedsiębiorstwo zajmujące się importem i sprzedażą części samochodowych, przede wszystkim do aut włoskich (Fiat, Fiat Professional, Iveco, Alfa Romeo), ale również do wybranych modeli francuskich czy amerykańskich.

Pierwszy raz pojawiliśmy się na rynku niemal 20 lat temu. Celkar to przedsiębiorstwo rodzinne o polskim kapitale. Obecnie nasza siedziba znajduje się w strefie ekonomicznej w podkrakowskich Niepołomicach, gdzie w 2013 roku oddaliśmy do użytkowania centrum logistyczne o powierzchni 4000 m2 i budynek biurowy 1000 m2. Zatrudniamy ponad 60 pracowników, chociaż ze względu na dwucyfrowe wzrosty sprzedaży rok do roku, jest to liczba, która dynamicznie się zmienia.

Nasza sprzedaż obejmuje większość części mechanicznych do najpopularniejszych modeli Fiata i Iveco, przy czym plany rozwoju firmy obejmują nowe marki i grupy produktowe. Jesteśmy hurtownią, która zaopatruje dystrybutorów, sklepy i warsztaty. W każdym większym mieście w Polsce mamy regionalnego dystrybutora, dodatkowo już ponad 50% naszych obrotów to sprzedaż eksportowa, którą w tym momencie prowadzimy do 25 krajów- Unii Europejskiej, krajów Europy Wschodniej a także krajów Afryki czy Bliskiego Wschodu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zostaliśmy wyróżnieniami tytułem Diamentu Forbesa 2015 w kategorii firm z przychodem od 5 do 50 mln zł, a także otrzymaliśmy prestiżowe nagrody tj. Gazele Biznesu i Skrzydła Biznesu. Jesteśmy firmą niezależna, niezrzeszona w grupach zakupowych. Sprzedaż koncentrujemy przede wszystkim na markach własnych oraz na częściach oryginalnych.

Ciągle poszukujemy nowych możliwości rozwoju sprzedaży, dlatego z przyjemnością przyjmujemy zapytania ofertowe od zainteresowanych współpracą firm. Co więcej możemy zaproponować bardzo konkurencyjne ceny i wysoką jakość obsługi Klienta. Jesteśmy elastyczni, a do każdego naszego Partnera podchodzimy indywidualnie.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z naszym działem handlowym lub poprzez formularz na stronie internetowej.