Telefon: +48 12 312 90 10

Telefon: +48 12 341 60 30

E-mail: info@celkar.pl

FAST to marka wysokiej jakości zamienników do samochodów dostawczych i osobowych.

 Głównym obszarem działania i specjalizacją marki jest produkcja części do samochodów z grupy FIAT, Iveco, Renault oraz PSA.

Specjalizacja w segmencie samochodów dostawczych pozwala na oferowanie bardzo szerokiej gamy zamienników w tej grupie pojazdów.

Części  FAST produkowane są według najwyższych standardów i poddawane wnikliwej kontroli jakości na każdym etapie. Zamienniki  FAST pakowane są w nowoczesne, wielowarstwowe pudełko tekturowe oraz folie chroniące przed uszkodzeniem podczas transportu. Każde opakowanie posiada dedykowany kod towarowy oraz hologram, który jest gwarancją oryginalności produktu.

Oferta FAST nieustannie się poszerza w celu jak najlepszego dopasowania się do wymogów stale zmieniającego się rynku.

Części FAST produkowane są według ściśle ustalonych danych technicznych i jakościowych, w wiodących fabrykach na całym świecie, które posiadają certyfikaty jakości ISO i TUV.

Marka Fast posiada katalog produktów, w którym znajduje się ponad 4000 kodów dopasowanych do kilkudziesięciu modeli samochodów. Szeroka i stale rozwijana gama asortymentowa pozwala na znalezienie produktów idealnie dopasowanych do potrzeb naszych Klientów w najkorzystniejszej cenie.

FAST. VAN PARTS EXPERT.
Przejdź na oficjalną stronę FAST

POBIERZ KATALOG: SCHEMATY
POBIERZ KATALOG: CZĘŚCI